Notícies

A Iguana despleguem la nostra pròpia xarxa de fibra òptica

A Iguana apostem per oferir el millor servei i la millor qualitat i això només ho podem fer si tenim el control de la xarxa de fibra òptica. És per això que la xarxa de fibra òptica que estem desplegant a Igualada i a Masquefa és nostra. Són els nostres enginyers els que han planificat el desplegament al detall i el nostre equip tècnic el que està treballant al carrer fent l’estesa de la xarxa. Finalment, són els nostres instal·ladors els que fan les connexions de les llars a la xarxa desplegada. Només així, sobre la nostra infraestructura i amb el nostre equip, podem garantir la qualitat del servei i oferir una atenció al client de proximitat. No lloguem la xarxa de fibra òptica a d’altres operadors, oferim el servei sobre la nostra pròpia xarxa de fibra òptica.

És també, a través de la nostra fibra òptica que oferim el servei de radioenllaç.

Connecta’t!

3 comentaris

S'han tancat els comentaris.

[…] L’Hospital d’Igualada és un dels equipaments de la ciutat d’Igualada i de la comarca de l’Anoia que confia en la qualitat d’Iguana, l’operador de telecomunicacions de proximitat. És per això que Iguana hem connectat l’Hospital d’Igualada a la xarxa de fibra òptica que estem desplegant a Igualada i a Masquefa. Es tracta d’una xarxa de fibra òptica pròpia. […]
[…] xarxa de fibra òptica que hem desplegat des d’Iguana és pròpia i per fer-la arribar a totes les adreces d’Igualada hem necessitat més de 100 quilòmetres de […]
[…] Aquesta setmana hem connectat edificis del Polígon del Pla de Torruella i immobles del carrer Ermita de La Tossa, Ermita de La Sala, Ermita de Collbàs i Ermita de Sentfores. En total, una trentena d’immobles que ja poden connectar-se a la nostra fibra òptica. […]